Admin
by on October 28, 2020
64 views

Wystarczy tylko kilka zasad, o których musisz pamiętać i sukces gwarantowany – twierdzi Ola, stylistka i autorka bloga Fashion Doll:

1. Dobierz strój do miejsca spotkania. Zawsze bierz pod uwagę miejsce, do którego się wybieracie. Wieczór w eleganckiej restauracji czy teatrze wymaga innej oprawy niż koncert czy spotkanie w parku.
2. Pamiętaj o tym ile masz lat. Niepotrzebnie się nie odmładzaj, ale też nie postarzaj. Bądź dumna ze swojego wieku.
3. Ubierz się schludnie i naturalnie. Zrezygnuj z eksperymentów modowych, najnowszych trendów i ekstrawaganckich pomysłów.

4. Zrezygnuj ze zbyt wyzywającego stroju. Nie wybieraj krótkich spódniczek, głębokich dekoltów. Zachowaj umiar i wyglądaj naturalnie. Zbytnie eksponowanie wdzięków może stworzyć nieodpowiednie wrażenie.
5. Niech strój cię nie krępuje. Zbyt krótkie ubrania, ciasne kreacje i niewygodne buty potrafią zmarnować nawet najlepiej zapowiadające się wyjście.
6. Ubierz się kobieco. Zrezygnuj ze stroju chłopczycy. Bądź ponętna, ale nie wyzywająca.
7. Kuś kolorem. Kolorowe ubrania przyciągają spojrzenia, wyróżniają cię z tłumu, sprawiają, że w oczach mężczyzny jesteś naprawdę wyjątkowa w otoczeniu szarego tłumu.
8. Załóż ładną bieliznę. Świadomość, że masz na sobie coś seksownego, doda ci pewności siebie i sprawi, że będziesz się czuła bardziej kobieco. Pamiętaj aby jej nie eksponować!

Chcąc, żeby owe spotkanie nie było jednorazowym, trzeba się definitywnie pozbyć wyzywającego stylu. Faceta należy zaciekawić, a nie podać wszystko na tacy, aby na następnych spotkaniach móc go zaskakiwać i wydawać sie coraz atrakcyjniejszą. Strój powinien być neutralny, nie może też odbierać nam pewności siebie. Unikajmy dekoltu do pępka, co nie znaczy że nie mamy pokazać swoich atutów! Najlepiej odziać się w coś sprawdzonego i wygodnego. Buty na obcasie (z wiadomych względów) mogą stać się utrapieniem, dlatego obstawałabym przy płaskiej podeszwie. Lekki, niedrażniący oko makijaż, włosy upięte według własnego gustu i.. gotowe! Warto również wspomnieć, że należy wybrać niezaobowiązujace miejsce spotkania, żeby mieć łatwą możliwość ucieczki w razie totalnej klapy…

Posted in: Society
Like (1)
Loading...
1